1.Máj v Rychvaldě – dětské dopoledne

Napsal(a) Jiří Koběrský

1. května 2015 od 9.00 – 12.00 hod. proběhl na TJ Baník Rychvald soutěžní a ukázkový dětský den za účastí pořadatelů KSČM Rychvald dále Policie ČR, MP Bohumín, ČČK, ZKO, koně z ranch Bonaparte a dobrovolných hasičů.

Při zahájení krátce k významu 1 máje vystoupil předseda OV KSČM Karviná Jiří Nytra.

I přes nepřízeň počasí si děti celé dopoledne užily. K vidění toho nebylo málo, auta, výstroj a výzbroj jak české, tak městské policie. Policisté MP Bohumín dětem ukázali vozidlo a přístroje určené k měření rychlosti. Značný zájem děti věnovali hašení vraku, hasičské technice a vybavení. Ohlas sklidila také ukázka výcviku policejních služebních psů OŘ Karviná a psů ZKO Rychvald.

 dsc0189

Děti, které si své dopoledne přišly užít, skotačily při různých hrách a soutěžích. Každý účastník do 15 let si odnesl domů od sponzorů akce drobné dárečky a soutěžící navíc obdrželi diplomy, koblihy a věcné ceny s preventivní tématikou, jednalo se například o pexeso s dopravními značkami, omalovánky, rozvrh hodin, prupisky, pastelky a přívěsky na klíče. Po celou dobu tj. od 09.00 do 12.00 hod. byla otevřená hospoda TJ Baník Rychvald, Červená kolonie, kde bylo zajištěné občerstvení, párky, alko a nealko nápoje

V závěru proběhlo vyhlášení vítězů soutěžního dopoledne. Ceny jim předával předseda ZO KSČM Rychvald-Václav Koběrský Jiří spolu s jednatelkou Renátou Exnerovou a z ČČK paní Nadkanskou.

20150501 10050220150501 101817

Připravené ukázky a účast policistů, hasičů, červeného českého kříže a organizátorů KSČM na Dětském dopoledni byla velmi kladně hodnocena nejen od dětí, ale i od ostatních přítomných návštěvníků. V dalších akcích budeme nadále pro děti a mládež pokračovat.

za ZO KSČM Rychvald-Václav předseda Jiří Koběrský a jednatel Renáta Exnerová

 

Další fotografie naleznete ve fotogalerií.

VIDEO UKÁZKY Z VYSTOUPENÍ

Naposledy změněno Úterý, 05 May 2015 10:16

Související položky (podle značky)

Média

3 komentáře

 • Odkaz Komentáře Petr Pátek, 08 May 2015 19:22 napsal(a) Petr

  Vaše akce 1.Máj pro děti byla skvělá. Bylo to něco nového, co jsme v Rychvaldě neměli a hlavně bylo to v přírodě. Taktéž to máte pěkně s filmované, chválím.
   Kdyby bylo lepší počasí,  určitě by přišlo více dětí. Doufám, že v takových akcích pro děti budete pokračovat.

 • Odkaz Komentáře Josef. D. Úterý, 05 May 2015 08:55 napsal(a) Josef. D.

  Bylo to dobré, škoda jen že soutěží pro děti bylo méně. Nechci být jen obyčejným kritikem, ale třeba na té cestě co přijeli hasiči tam mohly být dejme tomu časovka jízdy na koloběžce. Berte to jako námět.

 • Odkaz Komentáře leona Neděle, 03 May 2015 06:24 napsal(a) leona

  Zdravím vás všechny. S vaší akci na 1.máje jsem  byla já a moje děti velice spokojeni. Opravdu moc se vám to povedlo, nemělo to žádnou chybu. Perfektní !!!!!!

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.