KSČM Rychvald - Filtrované položky podle data: Říjen 2016
Neděle, 30 October 2016 18:29

Situace v OKD opět houstne

Zatímco se veškerá média včetně veřejnoprávní televize zabývala problémem neudělení již jednou udělené medaile strejdovi pana ministra Hermana, tak nebyl skoro ani čas postřehnout nenápadnou zprávičku o tom, že situace v OKD zase houstne.

Prezident republiky Miloš Zeman s manželkou Ivanou navštíví ve dnech 2. až 4. listopadu Moravskoslezský kraj.

Středa, 26 October 2016 11:10

Hejtmani už nesmí prošustrovat ani korunu

Hejtmani už nesmí prošustrovat ani korunu. Hlásal Babiš na bilboardu před krajskými volbami. Pravda řeč byla o koruně nikoliv o milionech. Takže Babiš slovo splnil a v novém krajském vedení Moravskoslezského kraje se tak mohou radovat z nově vzniklého náměstkovského křesla.

V úterý 25. října si vedení radnice si společně s občany, spolky a politickými stranami připomnělo 98. výročí vzniku samostatného státu Čechů a Slováků, Československa.
Neděle, 09 October 2016 14:10

Ohlédnutí za krajskými volbami

Jak dopadly volby do zastupitelstva Moravskoslezského kraje není nutno až tak představovat jako nějakou novinku, protože ze sdělovacích prostředků to již každý občan, volič i nevolič ví.

Volby jsou již přede dveřmi. Za dva dny začnete Vy občané rozhodovat, komu svěříte vládu věci veřejných v Moravskoslezském kraji.

Seriál předvolebních debat České televize pokračuje v Moravskoslezském kraji. Jak by lídři relevantních kandidátek řešili kvalitu ovzduší nebo vysokou kriminalitu? Sledujte předvolební debatu s kandidáty do zastupitelstva Moravskoslezského kraje.