Kandidátní listina do MS kraje - 2016 - Kandidátní listina do MS kraje - 2016 -

Josef Babka, JUDr.

1. náměstek hejtmana
Ostrava
KSČM

Miroslav Hajdušík

náměstek primátora
Karviná
KSČM

Jitka Hanusová, Ing.

Lektorka
Albrechtice
KSČM

Ivan Strachoň, Ing.

náměstek hejtmana
Ostrava
KSČM

Karel Kuboš, RSDr.

poitický pracovník
Kopřivnice
KSČM

Alena Grosová, Mgr.

středoškolská učitelka
Vítkov
KSČM

Svatomír Recman, Ing., RSDr.

náměstek hejtmana
Frýdek Místek
KSČM

Petr Havránek, Ing.

manažer
Studénka
KSČM

Jana Pohludková

starostka
Horní Bludovice
KSČM

Jiří Hurta

operátor
Ostrava
KSČM

Jan Adámek, Ing.

středoškolský učitel
Mokré Lazce
KSČM

Pavel Bačgoň

politický pracovník
Bruntál
KSČM

Jiří Blahuta

starosta
Raškovice
KSČM

Ivan Žárský, Mgr.

učitel
Odry
KSČM

Monika Havlíčková, Bc.

ředitelka sociálního podniku města
Havířov
KSČM

Fotis Fotopulos

referent
Vrbno pod Pradědem
KSČM

Martin Juroška, Ing. Ph.D.

starosta
Ostrava
KSČM

Daniel Pawlas, Bc.

primator
Havířov
KSČM

Jiří Lukša, Ing.

starosta
Petřvald u Karviné
KSČM

Vlastimil Kupka, Bc

instruktor v autoškole
Kyjovice
KSČM

Henryk Małysz

referent
Horní Suchá
KSČM

Roman Rajský, Mgr.

místostarosta městské obvodu Plesná
Plesná
Bez politické příslušnosti

Pavel Pisch

OSVČ
Pustějov
Bez politické příslušnosti

Eva Mohylová, Mgr.

učitelka
Frýdek Místek
KSČM

Vít Macháček, Ing.

místostarosta
Ostrava
KSČM

Petr Koláček

dispečer
Orlová
KSČM

Tomáš Michna, Bc.

obchodně technický zástupce
Opava
KSČM

Žaneta Žišková

politická pracovnice
Paskov
KSČM

Radim Hyvnar, Ing.

manažer
Vlčovice-Kopřivnice
KSČM

Taťána Beranová

farmaceutická laborantka
Pustá Polom
Bez politické příslušnosti

Bronislav Koňařík, Mgr.

středoškolský učitel
Rýmařov
Bez politické příslušnosti

Vladimír Čech, RNDr,. Bc.

vrchní komisař PČR
Pustá Polom
Bez politické příslušnosti

Táňa Apostolovová, Ing.

asistentka
Ostrava
Bez politické příslušnosti

Milada Otáhalová

politická pracovnice
Ostrava
KSČM

Karel Wiewiórka

náměstek primátora
Karviná
KSČM

Kateřina Křenková, MVDr.

starostka
Bartošovice
KSČM

Tomáš Stuchlík

student
Karviná
KSČM

Aleš Merta, Mgr.

technik
Metylovice
KSČM

Petr Hančil

obchodní zástupce
Opava
KSČM

Marian Kachel

technickohospodářský pracovníkl
Starý Jičín
KSČM

Eduard Heczko, Ing.

náměstek primátora
Havířov
KSČM

Ivo Dienelt, Ing

logistik
Hukvaldy
KSČM

René Číp, Ing.

poslanec
Ostrava
KSČM

Tomaš Gallik

horník
Karviná
KSČM

Břetislav Suchomel

technickohospodářský pracovník
Krnov
Bez politické příslušnosti

Vlastimil Korošík

invalidní důchodce
Frenštát pod Radhoštěm
KSČM

Jana Soudková

OSVČ
Vrbno pod Pradědem
KSČM

Rudolf Sacký

řidič
Frýdek Místek
KSČM

Jan Slaný

OSVČ
Pustá Polom
Bez politické příslušnosti

Jiří Holčák, Mgr.

referent
Fulnek
Bez politické příslušnosti

.Boris Richter

pracovník sociálních služeb
Fryčovice
KSČM

vedoucí bytové správy
Bruntál
KSČM

Takis Mesochoridis

pracovník bezpečnostní služby
Karviná
KSČM

Pavel Nečas

umělecký štukatér
Budišov nad Budišovkou
KSČM

Jaromíra Valder Jakubcová

mateřská dovolená
Ostrava
KSČM

Marie Brabcová

dělnice
Český Těšín
KSČM

Jiřina Dworoková

učitelka
Bruntál
KSČM

Petr Gajdáček

důchodce
Ostrava
KSČM

Martin Špalek

místostarosta
Město Albrechtice
KSČM

Štefan Hegyi

dělník
Město Albrechtice
KSČM

Martin Přasličák

technolog
Bruntal
KSČM

Milada Sluková

účetní
Háj ve Slezsku
Bez politické příslušnosti

Václav Havel

důchodce
Ostrava
KSČM

Karel Klapetek

obchodní zástupce
Opava
KSČM

Cyril Srubjan

důchodce
Oborná
KSČM

Stibor David

dělník
Frýdek Místek
KSČM

Radovan Karlík, Ing.

programátor
Frýdek Místek
KSČM

Jaroslav Čech

elektrikář
Zlatníky
KSČM

Zbigniew Tomanek Ing.

technik
Třinec
KSČM