MDŽ v Rychvaldě drží tradici

Děkujeme všem, kteří si námi v pátek 8. března v kulturním domě v Rychvaldě připomněli svátek žen známý pod názvem Mezinárodní den žen.

Každá z příchozích žen dostala u vstupu kytičku a zdarma slosovatelnou vstupenku. Pro muže bylo připraveno něco „ostřejšího“. Sál kulturního domu se rychle zaplnil. V úvodu setkání se připomněl nejen význam tohoto svátku, ale také jeho vznik.

Pak již následovala volná zábava s připraveným kulturním vystoupením. Hned v úvodu se představilo pěveckým vystoupením duo rodiny Mikšaníkových, maminka Karla dcera Kristýna.

Potlesk také sklidilo vystoupení Zoufalých manželek z Petrovic u Karviné. Závěr kulturního programu patřilo rychvaldskému Ritmu a jeho dvěma vystoupením. Samozřejmostí při takové akci je i bohaté občerstvení. O hudbu a zvuk se i letos staral Olda Cieslar.

Ani letos nechyběla soutěž o ceny a výhercům blahopřejeme.

Děkujeme všem účinkujících, kteří zde bez nároku na odměnu vystoupili. Ať již to jsou "Zoufalé manželky" z Petrovic u Karviné, taneční skupina Ritmo v čele s paní Matušinskou tak i zpěvačkám Kristíně a Karle Mikšanikových.

Poděkování také patří všem, kteří věnovali ceny do tomboly. Velký dík také patří sponzorům za dary do tomboly. Jmenovitě Eurosposlankyni Kateřině Konečné, prodejně ESAM Rychvald, papírnictví paní Káňové, Luďce Svrčinové, Kamile Seberové, Rychvaldské pekárně, městu Rychvald ale i našemu dlouholetému hostu našich setkání dnes již exposlankyni paní Miladě Halíkové.

A protože nikdy se nic neudělá SAMO, je potřeba poděkovat i všem dalším, kteří se starali o co nejhladší průběh akce. Také chceme poděkovat moderátorce Ivetě Rozsívalové a disk jockeyovi Oldovi Cieslarovi.

Pokud se vám u nás líbilo přijďte příští rok zase.

Související položky (podle značky)